Nedelujoči tab, slider in flip okence

0 glas.

Zdravo, 

delam svojo prvo spletno stran v wordpressu tema avada, ker delam s Fusion builderjem, sem se kar nekaj stvari naučil ampak se mi je danes malo ustavilo, . 

Nekaj sem menjaval barve teme in nastavitve teme (theme options) to se vi bolj spoznate:) nakar mi je nehalo loudat fusion slider na straneh, razen na prvi Home strani kjer uporabljam smart slider. 

To je ena stvar, druga stvar je, da so mi prenehali delovati TABs, torej imam napisanih npr 7 tabov za fun facts in vsakega ko kliknem mi vedno izpiše prvo vsebino ne glede na to, da je v kodi druga vsebina.

In še tretja težava na eni izmed podstrani, so mi še včeraj delala FLIP okenca, torej da se ena slike obrne in ima kratko vsebino na drugi strani.

Teh treh težav pa s svojim znanjem nimam šans odpravit:) stran pa še ni online seveda...

Za odgovarjanje na vprašanja morate biti prijavljeni ali registrirani .

Dobrodošli na Wpslovenia Q&A, kjer lahko postavite vprašanje strokovnjaku ali le izmenjate mnenja.

Če ste našli ali prejeli pravi odgovor na svoje vprašanje ne pozabite vprašanja in odgovora označiti s +1. Hvala!

...