Administrator

0 glas.
Zdravo, naročnik me je dodal kot skrbnika, se prijavim s podatki, vendar dashboard in same funkcije WP (dodajanje tem in pluginov,verjetno še kaj) jih enostavno nimam. Nimam gumbov za dodajanje, edino kar lahko delam so posti, dodajanje slik in prilagajanje obstojoče teme. Zanima me, kje se to lahko uredi. Verzija WP je 4.4.2

Hvala za odgovore in lp

2 Odgovori

0 glas.
Jaz bi prvo naročnika prosil naj pošlje zaslonsko sliko uporabnikov. Tako, da si 100% v skrbniške pravice. Šele potem bi dalje iskal problem. Navadno to dela brez problemov. Vsaj jaz še do sedaj nisem imel težav s pravicami uporabnikov.
0 glas.
Definitivno te ni dodal kot skrbnika ampak verjetno kot urednika. Morda je razlog, da ne želi da imaš dostop do vsega? Naprimer strankam se ponavadi tako omeji dostop, ker sicer naložijo 30 pluginov in vsega gor, potem pa je izdelovalec kriv za katastrofalen rezultat.

Dobrodošli na Wpslovenia Q&A, kjer lahko postavite vprašanje strokovnjaku ali le izmenjate mnenja.

Če ste našli ali prejeli pravi odgovor na svoje vprašanje ne pozabite vprašanja in odgovora označiti s +1. Hvala!

...