HTML v AdRotate pluginu

+1 glas
Pozdravljeni!

Pred kratkim sem prevzel administracijo že obstoječe strani zgrajene v Wordpressu. Za stran sicer izdelujem novo podobo in obenem ažuriram sedanje stanje.

Naročnik mi je poslal oglas (banner) v HTML-ju, ki naj bi ga vstavil na stran. Trenutno so v pluginu AdRotate trije oglasi, vendar vsi v gif/swf formatih. Zanima me:
- če ima kdo izkušnje s pluginom AdRotate?
- vstavljate vanj tudi HTML bannerje? (kolikor sem bral, naj bi bilo to možno, vendar mi kljub testiranju to nekako ne uspe)
- katere formate bannerjev sami ponavadi uporabljate na spletu?
- imate boljše izkušnje s kakšnim drugim pluginom, ki prikazuje oglase (bannerje)?

Hvala za odgovore in nasvete!
Želim vam lep začetek poletja :)
Mare
Živjo! Eno vprašanje: čemu praviš "HTML banner"? Je to tekstovni oglas?
Oglas postavljen v html-ju. Izgleda kot swf, animacija in prikaz teksta... samo da je HTML.

1 Odgovor

+1 glas
Žal nimam izkušenj z AdRotate.
Ponavadi uporabljam sledeče formate:
300x250, 300x600, 728x90, 468x60

Meni se še najbolje obnese, če kodo vstavim kar v Text widget, pri čemer moraš paziti edino na to, da nimaš odkljukano samodejno dodajanje p tagov. Tako ne uporabljam nobenega vtičnika za prikazovanje oglasov.

Dobrodošli na Wpslovenia Q&A, kjer lahko postavite vprašanje strokovnjaku ali le izmenjate mnenja.

Če ste našli ali prejeli pravi odgovor na svoje vprašanje ne pozabite vprašanja in odgovora označiti s +1. Hvala!

...